Projektowanie i tworzenie sklepów WWW:

Sklep internetowy – sposób na zdobycie przewagi nad konkurencją. Czy wiesz, że..

W Polsce mieszka ponad 38 milionów ludzi. Ponad 25 milionów z nich jest aktywnymi użytkownikami Internetu? Oznacza to, że przy niewielkim nakładzie środków możesz dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych nabywców swoich produktów. Jest to szansa, której żaden przedsiębiorca nie powinien wypuszczać z rąk.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu kompleksowych sklepów Internetowych dedykowanych konkretnym firmom. Realizacja składa się z kilku następujących po sobie etapów:

Stworzenie pomysłu.

Dogłębna analiza konkretnego rynku oraz poznanie potrzeb naszego klienta. Dopiero wtedy dobieramy wstępną kolorystykę oraz pożądaną funkcjonalność sklepu.

Realizacja techniczna projektu.

W trakcie tworzenia sklepu internetowego korzystamy z najnowszych technologii HTML5/CSS3 oraz JavaScript. Nasze sklepy internetowe mogą być responsywne, co oznacza ich dostosowanie do wszystkich urządzeń mobilnych. Ponadto, oferujemy swoim klientom CMS (system zarządzania treścią, dzięki czemu dodawanie treści czy edycja sklepu jest banalnie prosta). Ostatnim etapem jest oczywiście testowanie końcowego efektu naszej pracy.

Wsparcie po ukończonej realizacji projektu.

Kiedy sklep internetowy rozpocznie swoją działalność, w żadnym wypadku nie żegnamy się ze swoim klientem. Nie zostawiamy go „samemu sobie” z tym dość zaawansowanym projektem. Gwarantujemy pomoc techniczną, jak również optymalizacje i usprawnienia wdrażane w trakcie funkcjonowania strony internetowej.

Dlaczego warto nam zaufać ?

  • Stworzenie sklepu internetowego w zgodzie z wytycznymi Web Usibility i User Experience,
  • projekt graficzny sklepu internetowego zorientowany na User-Centered Design,
  • Responsive Web Design – układ sklepu internetowego dopasowany do wszystkich wyświetlaczy urządzeń mobilnych.

Profesjonalne tworzenie stron WWW - Toruń, Bydgoszcz i okolice