Projektowanie i tworzenie stron WWW:

Jesteś biznesmenem, prowadzisz swoją działalność gospodarczą, a jednocześnie Twoja firma nie posiada strony internetowej?

Doskonale trafiłeś! Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu solidnej, nowoczesnej strony internetowej, zgodnej ze współczesnymi trendami. Największą jej zaletą naszych projektów jest CMS (ang. Content Management System), czyli system zarządzania treścią. Wyobraź sobie, że po stworzeniu strony możesz:

  • Samodzielnie edytować treść (również multimedia – zdjęcia i inne obiekty graficzne)
  • Tworzyć dowolną ilość podstron, wedle uznania, jak również je usuwać (możliwość modyfikowania wyglądu menu)
  • Dodawać efektowne galerie.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami? W jaki sposób przebiega proces projektowania takiej przykładowej strony dla klientów biznesowych?

Domeną naszej działalności jest to, aby stworzony przez nas efekt w jak największym stopniu spełniał oczekiwania naszych klientów. Dlatego etapy współpracy wyglądają następująco:

  • ustalenie zakresu prac
  • rozmowa o branży, w której działa dana firma (jakie jest przeznaczenie strony? Potencjalny target – odbiorcy)
  • poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: czym powinna charakteryzować się strona oraz jakie powinna mieć funkcjonalności?

Następnie zbieramy rozmaite materiały od Klienta, przede wszystkim teksty oraz zdjęcia. Jeśli masz problem z przygotowaniem treści na swoją stronę, z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

W kolejnych etapach przedstawiamy efekty naszej pracy, nieustannie biorąc pod uwagę sugestie klienta. Po wprowadzeniu wszystkich poprawek, przedstawiamy końcowy projekt.

Po akceptacji strona należy do Ciebie! Od tej chwili możesz zarządzać nią w sposób samodzielny, docierając do jak największej liczby swoich odbiorców.

Profesjonalne tworzenie stron WWW - Toruń, Bydgoszcz i okolice